Biogram

ml

Urodziłam się 16.01.1976 r. w Poznaniu. W 1995 roku ukończyłam naukę w Liceum Plastycznym w Poznaniu, zaś w roku 2010 studia wyższe. Następnie studia podyplomowe: bibliotekoznawstwo oraz pedagogika specjalna.

Pracuję jako bibliotekarz, dzięki czemu idealnie łączę pasję czytania, pisania i obcowania z czytelnikami. Zajmuję się fotografią, rysunkiem i sztuką. Fascynuję się historią rodzinną tworząc drzewa genealogiczne. Tworzę historię dla pokoleń przyszłych. Jestem prezesem stuletniego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Międzychodzie.

W maju 2015 r. ukazała się moja debiutancka powieść pod tytułem „Cztery rubiny”, w 2016 „Dziewczyna z zaułka”, w 2017 r. „Tajemnica błękitnej alkowy” (Książka roku 2018 w plebiscycie Internautów zorganizowanym przez Granice.pl) oraz “Tęskniąc w obie strony” (Książka roku 2018 w plebiscycie Internautów zorganizowanym przez Granice.pl). Książki te zyskały rekomendacje Zbigniewa Masternaka (cykl Księstwo, Nędzole) oraz Antoniego Pieńkowskiego (Stowarzyszenie Pisarzy Polskich). W lutym 2018 roku ukazał się „Ten z naprzeciwka”, a w październiku „Dokądkolwiek, byle daleko” z rekomendacją Ewy Błaszczyk. W marcu 2019 nakładem wydawnictwa Białe Pióro, książka dla dzieci pt. „Kadelkowe rozterki cz 1 i 2″. Styczeń 2020r. “Sen Julii” rekomendowany przez Magdalenę Różczkę, ambasadorkę UNICEF i Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego. Ale to nie koniec 🙂

Więcej w bibliografii. Zapraszam!

Od 2019 roku piszę i ilustruję książki dla dzieci.

W lutym 2017 i 2019 roku zostałam laureatką plebiscytu Pięciu Wspaniałych w dziedzinie KULTURA, co tylko motywuje mnie do dalszej pracy.

ste